FloorpanLogo

Parke Renk Seçenekleri

Parke Renk Seçenekleri
Parke Renk Seçenekleri

Laminat parke modellerinde en uygun renkleri arayanlar hangi seçeneklerin olduğunu da merak ediyor. Eğer son yıllarda bu sektörde yaşanan gelişmelerden haberiniz yoksa parke renk seçenekleri sizi çok şaşırtacak demektir. Çünkü sektörün önde gelen firmaları en yeni ürün koleksiyonlarında artık dikkat çeken pek çok farklı rengi de kullandı.

Ortaya çıkan seçenek yelpazesi, isteyen herkesin hayalindeki rengi kolayca bulmasına olanak tanıyor. Bu nedenle renk seçeneklerinin artık sadece krem, kahve gibi renklerin çeşitli tonlarından ibaret olmadığını belirtmemizde fayda var. En iddialı renkler ise açık tonları kapsıyor. Çünkü açık renklerde mobilyaların trend olmaya başlaması ile birlikte bu renkler ile uyumlu olan laminat parkelere olan ilgi de ciddi oranda arttı.

Hangi Laminat Parke Renkleri Daha Çok İlgi Görüyor?

Parke modellerine göz attığınızda desen bakımından da sizi zengin bir seçenek yelpazesi karşılayacak. Aradığınız desenler ahşap dokusunu yansıtan modeller ile çok şanslısınız. Farklı markaların farklı ürün modelleri arasında ahşap dokusunu net bir biçimde yansıtan yüzlerce seçenek bulabilirsiniz. Ancak şanslı olanlar sadece tercihini bu desenlerden yana yapanlar değil.

Aynı zamanda farklı desenleri arayanlar için de seçeneklerin bir hayli geniş olduğunu belirtebiliriz. Kum desenli, toprak desenli hatta beton desenli ürün modelleri dahi var. Evlerin yanı sıra işletmelerde de kullanıma uygun olan bu desenlerin ortaya şahane bir zemin görünümü çıkardığını belirtmeye gerek dahi yok. Restoranlardan hastanelere, otellerden kafelere kadar her yerde onlarca farklı desen kullanılmaya başlandı.

Muazzam bir duruş sergileyen ve desenleri, renk geçişleri ile göz alıcı bir görünüm sunan desenler mekana bambaşka bir atmosfer kazandırıyor. Bu arada country dekorasyon stiline uygun, eskitilmiş ahşap görünümü sunan modellerin de artık kolayca tercih edilebildiğini belirtelim. Bu stili uygulayanlar da şanslı grubunda!