FloorpanLogo

Parke Model Fiyatları

Parke Model Fiyatları
Parke Model Fiyatları

Ev, ofis, kafe, restoran ve mağaza gibi pek çok farklı yerde kullanılan parkeler, en önemli döşeme elemanları arasında yer almaktadır. Ahşap kökenli bir malzeme olan parkeler farklı stillerdeki dekorasyon tarzları ile uyumlu olabilecek şekilde tasarlanmaktadır. En modern iç mekanlardan, en klasik tarzdaki mekanlara kadar rastlayabileceğiniz parke model fiyatları sizin seçeceğiniz ürünün türüne, rengine ve boyutlarına göre değişebilmektedir.

Birbirinden özgün tasarımlara sahip olan ve geniş bir ürün yelpazesinde sizlere sunulan parke modellerine göz atarak sizler de mekanlarınıza farklı bir atmosfer kazandırabileceğiniz parkelere sahip olabilirsiniz. Doğallığın ve özgün tasarımın size sunduğu imkanlardan yararlanarak mekanlarınızı dilediğiniz şekilde dekore etmeye başlayabilirsiniz.

Kolay Temizlenebilir, Doğal ve Güvenilir Parke Modelleri

Parke modelleri üretim şekline göre ayrı şekillerde kategorize edilmektedir. Bu sınıflandırmalar masif parke ve lamine parke gibi farklı şekillerde ortaya çıkmaktadır. Bu ürünler arasında en fazla tercih edilenler ise genellikle laminant parke modelleridir. Laminant parke modelleri arasında fazla sayıda renk ve doku seçeneği bulunmaktadır.

Laminant parke modelleri arasından mekanlarınıza ve bütçenize uygun olanları seçerek klasik, alternatif ve modern dekorasyon stilinizi canlandırmaya sizler de başlayabilirsiniz. Modeller arasında farklı ağaç gruplarından elde edilen lineer dokulu veya hareli modeller bulunmaktadır.

Zemine uygulanan bu parkeler aynı zamanda kolay temizlenebilir yapıya da sahiptir. Temizlik için nem ve suya dayanıklı olabilecek şekilde tasarlanan parkeler, uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi kullanabileceğiniz parke modelleridir. Kaliteli ve güvenilir markalardan parke aldığınız zaman temizlik için ayırdığınız süreyi kısaltabilir ve aynı zamanda güvenilir şekilde parkelerinizi ek bir bakım veya onarım ihtiyacı hissetmeden kullanmaya devam edebilirsiniz.