FloorpanLogo

Parke Çeşitleri ve Firmaları

Parke Çeşitleri ve Firmaları
Parke Çeşitleri ve Firmaları

Son dönemde pek çok farklı zemin kaplama ürünleri piyasaya sürüldü. Ancak halen en çok tercih edilen zemin döşemenin hangisi olduğunu merak ediyorsanız sizlere net bir şekilde parke modelleri olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle parke çeşitleri ve firmaları internette de sıklıkla aranan konulardan biri! Zemin döşemede tercihini parkeden yana kullanmak isteyenler hem yeni modelleri hem de fiyatlarını merak ediyor.

Parke fiyatları konusunda size net bir bilgi aktaramıyoruz. Hangi markanın ürününü seçtiğiniz, kalınlığının kaç cm olduğu, kaçıncı sınıf parke olduğu ve nereden satın aldığınız gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak fiyatlar da değişiklik gösteriyor. Elbette parkelerin kalitesi de fiyatta en belirleyici unsurlardan biri!

Parke Renkleri Ve Desenlerinde Geniş Seçenek Yelpazesi

Yeni markalar ve markaların yeni ürün koleksiyonları eskiye nazaran çok daha fazla renk ve desen seçeneği sunuyor. Bu nedenle hayal ettiğiniz görünümü evinize ya da işyerinize kazandırmanız sandığınızdan çok daha kolay olacak. Ancak olabildiğince sizlere geniş seçenek sunan adreslerden sipariş vermeye özen gösterin. Model, renk ve desen seçeneklerinin bu denli geniş olması halinde sınırlı sayıda seçenek arasından tercih yapmak zorunda değilsiniz.

Az sayıda markanın ürünlerini satışa sunan adresler size çok fazla seçenek sunamaz. Bu yüzden piyasada mevcut olan modellerin sundukları tasarımlar olduklarını söyleyebilirler. Ancak piyasada ahşap deseninden beton ve toprak desenine kadar son derece geniş bir desen ve renk seçeneğinin olduğunu asla unutmayın. İşte bu nedenle size geniş seçenek sunan adresleri tercih etmeniz önerisinde bulunuyor.

Yeni modelleri ve çok sayıda markanın ürün tasarımına göz atmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Kaan Parke olarak sizlere dünya genelinde en popüler markaların en yeni ürün koleksiyonlarına bir arada göz atma imkanı sunuyoruz. Beğendiğiniz model için en cazip fiyatlar eşliğinde siparişinizi verebilirsiniz.