FloorpanLogo

İstanbul Parke Fiyatları

İstanbul Parke Fiyatları
İstanbul Parke Fiyatları

Parkeler genel olarak alanın samimi ve sıcak bir şekilde yaratılmasına destek olur. Parke seçiminde genel olarak renklere önem verilmesi ve en düşük olan fiyatta yönlenmesi ile karşılaşılır. İstanbul parke fiyatları genel olarak farklı seçeneklere sahiptir. Parke seçiminde özellikle dayanıklı olan ürün tercihine yönelerek en ekonomik seçime yönelmeniz mümkün olur.

Parke seçimlerinizde genel olarak alana en uygun olan renk ve tonlara en uygun olan tercihe yer açarken ekonomik olacak olan tercihtir. Kullanılacak olan yıllar baz alınarak yapılacak olan seçimde solmayan renkler ve darbelere karşı olan dayanıma yer açılması gerekir. Solmayan renk ve darbe dayanıklılığı özellikle ürünün yıllar boyu kullanılmasını sağlayarak ekonomik bir seçime yer verdiğinizin de göstergesidir.

İstanbul parke fiyatları arasında seçiminizi yaparken kullanılacak olan zaman dilimi ve sunulan garantileri de dikkate almanız önerilir. Uygulanacak olan alanın metre karesinin bilinmesi ile yapılacak olan işlem ve uygulama yöntemi sonrasında işlemin maliyetinin hesaplanması daha kolay olacaktır.

Parke de Renk Seçimi

Parkelerin seçilmesinde sadece fiyat önemli ya da garantiye dikkat edilmez. Bunun yanı sıra renk seçimi de son derece önemlidir. Garantili, dayanıklı ve oldukça kaliteli bir seçime yer açarken yanlış renk ve ton tercih ederek yapılan işlemin şıklığına zarar veren bir doku elde edersiniz. Bu neden ile gerçekleştirilecek olan mekân ve yer içinde yaratılacak olan dekorasyon stiline de önem verilerek tercihin yapılması gerekir.

Parke de renk ve ton seçimini gerçekleştirirken dar olan alanlarda açık geniş alanlarda ise koyu tonları seçebilirsiniz. Elbette bu seçiminizde dekorasyonunuz ile uyumlu olan renk tonunu da belirlemeniz önemlidir. Bu seçimleri yaptıktan sonra en kaliteli ve dayanıklı olan garantili ürüne yer açabilirsiniz.