FloorpanLogo

En Kullanışlı Parke Rengi

En Kullanışlı Parke Rengi
En Kullanışlı Parke Rengi

Parkeler zemin kaplama seçimlerinde en çok tercih edilen ürünlerdir. Birçok alanda tercih edilen bu seçim ev ve iş yerlerinin yanı sıra suya dayanıklı olan model seçimleri ile ıslak zemine sahip olan yerlerde de kullanılıyor. Özellikle doğanın ahşap dokusunu sunması açısından seçilen bu ürünler ev ve iş yerlerinde bu etkinin devam etmesine destek oluyor. Gerçek doğal ahşap ile mekânlarda zemin kaplama oldukça maliyetli seçim olarak karşımıza çıkarken her yıl zeminin bakımının da gerçekleştirilmesi gerekir. Fakat laminant parkelerin böyle bir zorunluluğu olmayıp ahşaplara göre ise odlukça uygun fiyat seçimine de sahiplerdir.

En kullanışlı parke rengi seçimli genellikle açık ve orta ton seçimleridir. Tozun daha z görüldüğü bu tonlar aynı zamanda mekânın daha aydınlık ve daha da geniş görünmesine de destek olur. Bu neden ile uygulanacak olan mekânlarda renk seçimi yaparken en kullanışlı parke rengi içinden tercih yapmanız önerilir.

Parke Seçimi ve Dekorasyona Etkisi

Gerçekleştireceğiniz parke alımı dekorasyon içinde oldukça etkilidir. Parke seçimleri arasından renk ve desen olarak seçimlerinizi yaparak kullanımı rahat ve görselliği etkin olan tercihlere yer açabilirsiniz.

Parke renk ve desen seçimlerinde aynı zamanda dekorasyonunuz ile uyumlu olan tercihlere de yer açmanız önerilir. Bu seçimler ile beraber son derece etkili dekorasyon uyumunu yakalarken ayrıca mekânınızda da görsel açıdan tamamlanan bir uyumu elde edebilirsiniz.